ПРО НАС

Наша історія

Pocket PA — єдиний інструмент, який Тобі знадобиться для управління бізнесом. Створено Керолайн Сайсон, яка любить та захоплюється малим бізнесом. Але де зв'язок?

Малий бізнес має велике значення. Він дозволяє людям втілювати свої мрії та перетворювати те, що Ти любиш, на Твою роботу. Задача Pocket PA подбати про адміністрування та дозволити Тобі зосередитися на своїй пристрасті.

Як це починалося

Я Керолайн Сайсон. Я заснувала Pocket PA щоб зробити життя легше для власників малого бізнесу.

Управляти малим бізнесом може бути досить важко. Але я хочу, щоб Ви мали змогу зосередитися на своїй пристрасті. Щоб присвятили себе тому, у чому Ви неперевершені. Не витрачаючи час на адміністрування.

Звідки я все це знаю? Я дізналася про це з перших вуст, коли мої власні діти виросли та захотіли почати свій власний бізнес!

Pocket PA простий, легкий у використанні, дозволяє керувати всім одразу. Додає Тобі впевненісті у розбудові свого бізнесу.
Зроблено з любов'ю мамою для своєї доньки

Коли моїй старшій дочці Меган було 19, вона прийшла додому і сказала мені, що хоче працювати на себе. Я була дуже рада за неї, а її амбіції викликали в мене почуття гордості.
Я знала, що в неї не було жодного досвіду в бізнесі чи розуміння грошового потоку. Але я також знала, що це ніколи не повинно бути перешкодою на шляху до мрії!

Ми шукали рішення, щоб допомогти Меган в управлінні бізнесом. Було так багато доступних додатків, усі вони робили різні речі, але не було жодного, який дозволив би керувати всім одразу. Я просто не могла зрозуміти, чому це все так розрізнено.

І тут все почалося. Я вирішила, що якщо такого додатка ще не існує, тоді мені доведеться просто створити його для неї! І я це зробила.

Здавалося, що не було додатка, який об'єднував би все одразу, щоб вирішувати багато повсякденних задач. Оскільки такого інструмента ще не існувало, я вирішила його створити.
Наш шлях

Створення інструменту з нуля було не легким завданням. Ми, безумовно, мали свої злети та падіння, особливо через те, що на початку шдяху в мене не було жодного досвіду роботи з програмним забезпеченням!

Перша версія Pocket PA вийшла в 2018 році, і хоча вона мала приголомшливий успіх, я знала, що потрібно йти далі. Працюючи з Сергієм та його командою неймовірно талановитих розробників, ми запустили версію 2.0 у 2020 році.

На кожному кроці ми запитували себе:

‘Чи це найпростіший та найзрозуміліший спосіб реалізації?’

‘Що ще потрібно нашим клієнтам?’

Кінцевий результат? Версія 3.0 була запущена в 2021 році, і тепер вона пропонує ще більше функцій! Pocket PA — це універсальний, простий у використанні та неймовірно практичний інструмент для об'єднання Твоїх клієнтів, зустрічей, продажів, платежів, рахунків, витрат та бухгалтерії, усе в одному додатку.

Від бронювань до бухгалтерського обліку та всього, що між ними. Pocket PA створено, щоб дати Тобі все, що потрібно для стрімкого розвитку Твого бізнесу

Долучайся до нашої родини

Мені буде дуже приємно, якщо Ти долучишся до нашої невпинно зростаючої родини Pocket PA.

Ти можеш працювати на себе, але Тобі не обов’язково робити все самотужки. Команда Pocket PA буде поруч, щоб виконувати важку роботу, даючи Тобі можливість зосередитися на улюбленій справі!

З нетерпінням чекаю, як Твій бізнес почне розвиватися та стане частиною Твоєї чарівної подорожі

Слідкуй за подорожжю PocketPA
@pocketpa.ua