MORE FEATURES

Управляй своїм бізнесом впевнено та легко. Приєднуйся до сім’ї Pocket PA вже сьогодні.

Клієнти, зустрічі, рахунки та платежі, облікові записи – але це ще не все. Тепер у Pocket PA є ще більше, що можна полюбити: налаштування цілей, розширені звіти та маркетинговий інструмент, щоб ви залишалися на зв’язку зі своїми клієнтами.

Хочеш побачити, як Pocket PA може працювати на Тебе?

"Клієнтам подобається отримувати нагадування про візити, і я думаю, що це також допомогло підняти мій авторитет. Чудовий додаток. Дякую."

Салони краси Ніколи Меррітт

Goal Setting
Постановка цілей для досягнення цілей

Завдяки нашій розумній функції постановки цілей ви можете розробляти свої цілі та залишатися мотивованими кожного разу, коли відкриваєте Pocket PA.

Ми розробили для вас простий спосіб відстежувати ваші 5 основних показників, щоб дати вам найкращі шанси досягти своєї мрії.

Рекламна розсилка клієнтам

Персоналізуй свої повідомлення, які Ви зможеш надсилати на електронну пошту* або СМС** як у режимі прямої трансляції так і в запланований час.

Надсилай рекламні акції або спеціальні пропозиції про подарункові сертифікати або продукти з метою збільшення продажів та підтримки зв’язку із клієнтами.

Також дуже зручно повідомити клієнтам зі списку очікування про вільні місця, які з'являються в результаті скасування бронювання напередодні візиту. Ти також можеш повідомити про хворобу чи закриття.

* SMS включено в бізнес-пакети та преміум-пакети або від 3 фунтів стерлінгів за 1000 електронних листів

Зручно, Безпечно та надійно

Хмарні сервіси забезпечують безпеку, тож Ти можеш отримати доступ до додатка з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету / 4G – що ідеально, коли Ти на вулиці. Усі Твої дані надійно зберігаються, тому нічого не буде втрачено чи забуто

Без складної термінології та Адаптований під мобільні пристрої

Ніяої складної термінології – наш девіз. На 100% зручно користатися з мобільного чи планшету, тож Ти повністю контролюєш свій бізнес, де б Ти не був

Розширена інформація звітності, яку ви можете зрозуміти

Як і все в Pocket PA, ми надаємо вам дані та інформацію, які надзвичайно прості для розуміння та корисні для вашого бізнесу.

Дізнайтеся, хто є вашими найбільш високооплачуваними клієнтами, щоб надати їм VIP-обслуговування, відмовитися від послуг, які ви не часто надаєте, або дізнатися, скільки годин ви працюєте щотижня чи місяця, щоб точно налаштувати баланс між роботою та особистим життям.

Забронювати собі день для перегляду бізнес-даних більше не повинно бути стресом.

Простий і зручний у використанні

Починаючи з різних кольорів для візитів та онлайн бронювання, закінчуючи відстеженням непогашених платежів та управлінням Вашою бухгалтерією.

Усі Ваші дані в одному додатку

Попрощайся зі спробами запам’ятати безліч паролів від різних програм. З Pocket PA все, що Тобі потрібно для ведення бізнесу, знаходиться в одному додатку

"Pocket PA змінив те, як я веду мій бізнес. Він робить адміністрування та бухгалтерію набагато простішими та приємнішими"

Нарощування вій від Меган