Яким би не було Твоє захоплення, ми Тобі допоможемо.

Pocket PA об'єднує Твоїх клієнтів, візити, продажі, рахунки, витрати та бухгалтерію. Керуй та організовуй все в одному додатку.

Готовий дізнатися більше?

Обирай свою галузь та дізнавайся, як Pocket PA може допомогти Твоєму бізнесу!
Автомеханіки

Автомеханіки

Їдеш на четверте замовлення по ремонту подряпин на автомобілі за день? Жонглюєш ремонтом вихлопної системи та дзвінками клієнтам у обідню перерву? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай робить Pocket PA – підходить як для самозанятих авто/мото механіків, так і для автомеханіків, що працюють за викликом.
Читати далі
Адвокати

Адвокати

Отримуєш думку 4-го адвоката за день? Жонглюєш рішеннями про витрати та дзвінками клієнтам в обідню перерву? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай робить Pocket PA – підходить як для адвокатів, так і для самозайнятих юристів.
Читати далі
Арт-терапевти

Арт-терапевти

Хіба тобі не подобається проводити більше часу, спілкуючись із клієнтами, ніж жонглювати повідомленнями та зворотними дзвінками під час обідньої перерви? Знаходити вільний час на адміністративну роботу може бути жахливою рутиною. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай робить Pocket PA – підходить, як для працюючих повний робочий день арт-терапевтів, так і самозайнятих терапевтів.
Читати далі
Барбери

Барбери

Вже четверте вологе гоління за день? Жонглюєш останніми стрижками клієнтів у свою обідню перерву? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередьтеся на своїх клієнтах, а все інше нехай робить Pocket PA – підходить для всіх самозайнятих барберів та тих, хто пропонує послуги чоловічого грумінгу.
Читати далі
Бухгалтери

Бухгалтери

Робиш вже 4-й звіт прибутків та збитків за день? Жонглюєш бухгалтерськими книгами клієнтів у обідню перерву? Знайти час для того, щоб не відволікатися на адміністративну роботу, може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай робить Pocket PA – підходить для бухгалтерів всіх форм зайнятості.
Читати далі
Вихователі

Вихователі

Малюєш вже 4 картину за день? Жонглюєш плануванням харчування малюків та прогулянками до парку в обідню перерву? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильною працею. Зосередьтеся на своїх клієнтах, а все інше нехай робить Pocket PA – підходить для всіх працівників дитячих закладів та самозайнятих нянь.
Читати далі
Візажисти

Візажисти

На 4-му макіяжі за день? Жонгулюєш бронзаторами та стильними бровами під час обідньої перерви? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах і дозвольте Pocket PA зробити все інше - підходить для консультантів з макіяжу та самозайнятих візажистів.
Читати далі
Віртуальні помічники

Віртуальні помічники

Отримуєш 44 лист за день? Жонгулюєш організацією поїздок та зустрічей Zoom для своїх клієнтів у обідню перерву? Знаходити час на те, щоб стежити за своєю адміністративною роботою, виставленням рахунків та фінансами, може здатися непосильним завданням. Зосередьтеся на своїх клієнтах, а все інше нехай робить Pocket PA – підходить для віртуальних помічників-фрілансерів та самозайнятих віртуальних помічників.
Читати далі
Кейтери

Кейтери

Вже четвертий піднос канапе за день? Жонглюєте незвичайними дієтичними вимогами клієнтів у свою обідню перерву? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередьтеся на своїх клієнтах, а все інше нехай зробить Pocket PA – це підходить як для кейтерингів, що працюють на себе, так і для кейтерингових підрядників.
Читати далі
Клінери

Клінери

Робиш вже 4-те прибирання за день? Жонглюєш ретельним прибиранням та прибиранням приміщення після оренди в обідню перерву? Знайти час для того, щоб не відволікатися на адміністративну роботу, може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай зробить Pocket PA - підходить як прибиральників за викликом, так і самозайнятих комерційних прибиральників.
Читати далі
Кондитери

Кондитери

Вже 4-й букет з капкейків за день? Жонглюєш глазур'ю з вершкового крему і відправками електронних листів клієнтам під час обідньої перерви? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай робить Pocket PA - підходить для домашнього пекарського бізнесу, а також самозайнятих пекарів і кондитерів.
Читати далі
Копірайтери

Копірайтери

Вже третя сторінка комерційного тексту за день? Жонгулюєш біографіями "Про нас" або копіями веб-сайтів для клієнтів в обідню перерву? Знайти час для того, щоб не відволікатися на адміністративну роботу, може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах і дозволь Pocket PA зробити все інше – підходить як для фрілансерів, так і для самозайнятих копірайтерів.
Читати далі
Косметологи

Косметологи

4-та процедура догляду за обличчям за день? Жонглюєш процедурами догляду за нігтями та шкірою під час обідньої перерви? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах і дозволь Pocket PA зробити все інше – підходить для всіх косметологів, які працюють за викликом та самозайнятих косметологів.
Читати далі
Лайф-коучи

Лайф-коучи

На 4-й трансформації за день? Займаєшся коучингом для клієнтів в обідню перерву? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах і дозвольте Pocket PA зробити все інше - підходить для всіх бізнес та лайф-коучів та самозайнятих тренерів з продуктивності.
Читати далі
Майстри з нарощування вій

Майстри з нарощування вій

Вже 4-а процедура нарощування вій за день? Жонглюєш рахунками для клієнтів під час обідньої перерви? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильною працею. Зосередься на своїх клієнтах і дозвольте Pocket PA зробити все інше - підходить для майстрів, які працюють в салоні та самозайнятих майстрів з нарощування вій та брів, працюючих за викликом.
Читати далі
Майстри манікюру

Майстри манікюру

Четвертий манікюр гель-лаком за день? Жонглюєш художніми дизайнами нігтів в обідню перерву? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай робить Pocket PA - підходить для всіх самозанятих майстрів нігтьового сервісу і тим, хто пропонує свої послуги на виїзді.
Читати далі
Мануальні терапевти

Мануальні терапевти

Вже 9-й прийом за день? Лікуєш одночасно хронічний біль у спині та гострий біль у шиї під час обідньої перерви? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильною працею. Зосередься на своїх клієнтах та дозволь Pocket PA зробити все інше – підходить як для мануальних терапевтів, що працюють за викликом, так і для терапевтів з повною зайнятістю.
Читати далі
Масажисти

Масажисти

Вже 4-й глибокому масаж тіла за день? Жонглюєш лімфодренажними процедурами клієнтів під час обідньої перерви? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай зробить Pocket PA – підходить як для холістичних масажистів, так і для самозайнятих мобільних масажистів працюючих на виїзді.
Читати далі
Музиканти

Музиканти

Четверта міцна кава (або бренді!) за день? Жонглюєш репетиціями та саундчеками з клієнтами в обідню перерву? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах і дозвольте Pocket PA зробити все інше – підходить для всіх музикантів та самозайнятих артистів та співаків.
Читати далі
Няні

Няні

Як зробити так, щоб купання пройшло гладко і не залило все довкола? Розриватися між прогулянками в парк і доглядом за всіми малюками під час обідньої перерви? Знаходити вільний час на адміністративну роботу може бути жахливою рутиною. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай робить Pocket PA - це підходить як для нянь з частковою зайнятістю, так і для нянь, що працюють на себе.
Читати далі
Персональні тренери

Персональні тренери

Вже 4-е силове тренування за день? Жонглюєш фітнес-планами та планами харчування для клієнтів під час обідньої перерви? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай зробить Pocket PA – підходить як для тренерів працюючих в клубах, так і самозайнятих фітнес-інструкторів.
Читати далі
Перукарі

Перукарі

На 4-й укладці за день? Робиш процедурами для волосся клієнтів під час обідньої перерви? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай робить Pocket PA – підходить як для перукарів-стилістів, так і для перукарів, які працюють на себе.
Читати далі
Подологи

Подологи

На 4-й операції корекції нігтів за день? Жонгулюєш процедурами лікування бородавки і перевіркою пульсу клієнтів під час обідньої перерви? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильною працею. Зосередься на своїх клієнтах і дозволь Pocket PA зробити все інше – підходить як для лікарів, які працюють у клініках, так і для тих, хто працює за викликом.
Читати далі
Репетитори

Репетитори

На шостому за день уроці фізики чи математики? Жонглюєш відмітками та перевіркою домашніх завдань учнів під час обідньої перерви? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх учнях, а все інше нехай робить Pocket PA – підходить як для викладачів з офіційною зайнятістю, так і для приватних репетиторів, які працюють на себе.
Читати далі
Стилісти

Стилісти

Проводиш вже 4-й кольоровий аналіз за день? Жонглюєш вбранням та створенням гардеробу для клієнтів в обідню перерву? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай зробить Pocket PA – це підходить як для персональних бренд стилістів працюючих в компанії, так і для самозайнятих фешен стилістів.
Читати далі
Теслярі

Теслярі

Вже 4-й складний виклик протягом дня? Жонглюєшь вимірами у не зручних місцях і дзвінками клієнтам під час обідньої перерви? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах і дозволь Pocket PA зробити все інше - підходить для всіх теслярів, які працюють за наймом, та столярів, які працюють на себе.
Читати далі
Флористи

Флористи

On your 4th birthday bouquet of the day? Juggling wedding corsages and calling back your clients around your lunch break? Finding time to stay on top of the admin can feel like such a chore. Focus on your clients and let Pocket PA do the rest - suitable for all busy mobile florists and self employed independent florists alike.
Читати далі
Фотографи

Фотографи

На 4-й студійній зйомці за день? Жонглюєш портретами зніжених домашніх улюбленців для своїх клієнтів під час обідньої перерви? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай робить Pocket PA – це підходить як для сімейних студійних фотографів , так і для комерційних фотографів, які працюють на себе.
Читати далі
Шеф-кухарі

Шеф-кухарі

Готуєш 44-у основну страву за день? Жонглюєш розробкою меню та вибором канапе для клієнтів під час обідньої перерви? Знаходити час на адміністративну роботу може здатися непосильним завданням. Зосередься на своїх клієнтах, а все інше нехай робить Pocket PA – підходить для всіх шеф-кухарів фрілансерів та шеф-кухарів, які працюють на себе.
Читати далі