ЗНАЙОМСТВО З КОМАНДОЮ

Невелика, але могутня

Ти можеш працювати на себе, але Тобі не обов’язково робити все самотужки.

Поруч із Тобою стоятиме наша команда. Вважай нас своїми вболівальниками, які раді дати пораду, висловити підтримку та допомогти. Радіємо Твоїм успіхам та наполегливо працюємо, щоб бути впевненими, що Pocket PA надає все необхідне для впевненого управління бізнесом.

Хоч нас і небагато, але разом ми могутні. Можна навіть сказати, що кожен член нашої команди має власну бізнес-суперсилу!

Керолайн - засновник та творець ідеї

Керолайн є основою всього, що зветься Pocket PA. Створення програмної платформи з нуля непроста річ – але захоплення Керолайн малим бізнесом і її запальна рішучість дає змогу тримати все під контролем.
Читати далі

Сергій – співзасновник та головний розробник

Сергій – розробник та директор своєї ІТ-компанії про якого можна тільки мріяти. Він ніколи не ухиляється від найскладніших завдань і завжди знайде рішення проблеми. Він переконаний, що Pocket PA - єдиний інструмент, який вам коли-небудь знадобиться для управління вашим бізнесом.
Читати далі

Меган

Бізнес-шлях Меган є джерелом натхнення для Pocket PA. Зараз Меган є власницею успішного бізнесу у сфері краси, її внесок та досвід із перших рук гарантує, що команда Pocket PA завжди зосереджена на тому, що найбільше потрібно фрілансерам та самозайнятим власникам бізнесу.
Читати далі

Олівія

Гострий погляд і трудова етика Олівії роблять її ідеальним командним гравцем, який гарантує, що будь-які завдання Pocket PA виконуються вчасно, з акуратністю й точністю.
Читати далі

Зак

Зак і Кеті — наші супертестери, які стежать за тим, щоб Pocket PA завжди працював належним чином. Ніщо не проходить повз цього дуету!
Читати далі

Сем

Сем, який працює електриком за наймом, є живим доказом того, яка б не була ваша спеціалізація, Pocket PA допоможе вам у цьому. Досвід та поради з перших рук від Сема безцінні. Він дає нам бачення під іншим кутом, що найбільше потрібно чоловікам від Pocket PA під час роботи у малому бізнесі.
Читати далі

Гай, Веб Консультант

Гай - наш супер талановитий веб консультант. Майстер з всіх технічних питань, Гай здатний з легкістю вирішити найскладніші завдання програмування, щоб у користувачів сайту Pocket PA було все, що їм потрібно.
Читати далі

Кейлі, Брендінг та Дизайн

Кейлі - ідейний натхненник всьго графічного контенту та брендингу в Pocket PA. Маючи талант до всього творчого, Кейлі завжди знає, як зробити так, щоб усе було на висоті.
Читати далі

Хочеш дізнатися про нас більше?
Приєднуйся до нас у соціальних мережах і роскажи свою історію. Ми ДУЖЕ хотіли б дізнатися про суперсилу Твого бізнесу!