Час заповнити журнал зустрічей. Збільшуй свій час та змушуй клієнтів повертатися.

Наша складна, але проста у використанні розширена система онлайн-бронювання дає змогу проводити більше часу зі своїми клієнтами. Повністю налаштовується. Легко встановити та поширити. Ти можеш приймати замовлення 24/7, це означає, що записи у Вашому щоденнику з'являються навіть коли Ти спиш!

Хочеш побачити, як Pocket PA може працювати на Тебе? Почни свій 14-денний безкоштовний період

"Візити узгоджуються за кольором, що дозволяє легко побачити, які місця заброньовані на день/тиждень/місяць."

Салон краси Ніни Ніколсон

Розширена система онлайн-бронювання

Наша складна, але проста у використанні розширена система онлайн-бронювання дає змогу проводити більше часу зі своїми клієнтами. Записи у Вашому щоденнику з'являються навіть коли Ти спиш!

Передплата

Здійснюй передплату через систему онлайн-бронювання та зменшуй кількість неявок та скасувань

Автоматичні нагадування через СМС та електронну пошту

Використовуй наші автоматичні нагадування та повідомлення з подякою (які Ти можеш персоналізувати), надіслані через СМС та електронну пошту. Таким чином Ти можеш зменшити кількість неявок та візитів, про які забули.


Щоденник з кольоровим маркуванням

Налаштовуй свій щоденник і використовуй кольорове маркування, щоб Ви були в змозі з першого погляду зрозуміти свій план на день/тиждень/місяць. Організувати свій щоденник дуже легко за допомогою перетягування карток візитів

Багатосторонні та роздільні візити

Зручно, якщо Тобі потрібно викроїти час на оформлення, подорожі та підготовку

Заблоковані, приватні та візити, що повторюються

Додавай у свій кольоровий щоденник заблоковані та приватні візити, а також візити, що повторюються. Таким чином у Твоїх системі онлайн-бронювання можна буде забронювати лише вільні місця


Показуй пакети послуг

Пропонуй підготовлені пакети послуг та показуйте все різноманіття своїх сервісів, а потім розслабся і дозволь своїм клієнтам замовити все це онлайн


Зв’язок із Zoom

Спілкуйся онлайн зі своїми клієнтами у Zoom. Проводь зустрічі, консультації або заняття, на яких Тобі не потрібно бути присутнім особисто.

Запланувати зустріч у Zoom швидко, просто та легко - просто переконайся, що у Тебе є адреса електронної пошти, а Pocket PA подбає про все інше.

Миттєві нагадування

Миттєво отримуй нагадування зі свого календаря, щоб ніколи не пропустити або не запізнитися на зустрічі.

За допомогою Pocket PA Ти можеш заповнити свій календар, збільшити кількість бронювань, а час витрачати на те, що Тобі подобається.

Зареєструйся на свій 14-денний безкоштовний період щоб ознайомитися з усіма функціями.

"Нагадування, які отримують мої клієнти, гарантують, що вони прийдуть. Це чудово, оскільки я працюю самостійно! Дуже люблю цей додаток і не використовуватиму ніякий інший!"

Дивовижне волосся від Мел

І це ще не все ...

Pocket PA — це цифровий помічник, який об’єднує Ваших клієнтів, візити, продажі, платежі, рахунки та витрати. Тож Ти можеш організовувати все в одному додатку.

Дізнайся про всі функції >