Ж И В І П Р И К Л А Д И

Blades & Beauty

Фахівець із догляду за шкірою Вікі Лейн відкрила свій бізнес Blades & Beauty у 2019 році, бо хотіла працювати на себе та бути сама собі начальником. Вона ніколи не озиралася назад.

До того, як я відкрила Pocket PA, я використовував декілька різних програм для всіх своїх ділових потреб, що було трохи стомлюючим. Без Pocket PA мій бізнес не був би таким, яким він є зараз.

Як ти почала займатися у сфері догляду за шкірою та працювати на себе?

Я розпочала свій бізнес у 2019 році після того, як захотіла зробити щось для себе та щось, чим я могла б пишатися. Я розглянула всі варіанти, але мене завжди цікавили краса та догляд за шкірою.

Я знайшла в Інтернеті курс догляду за шкірою і записалася на нього без вагань, подумавши: якщо мені сподобається - відмінно, якщо ні - нічого страшного.

Я закінчила курс і одразу зрозуміла, що хочу займатися доглядом за шкірою.

Я завела свою сторінку до Instagram, у мене була невелика клієнтура та кілька моделей. Я поняття не мала, наскільки популярні процедури догляду за шкірою, поки не почала працювати і ставала все більш і більш зайнятою.

Я ніколи цього не очікувала. Я маю такі добрі стосунки зі своїми клієнтами і дуже радію, коли вони задоволені процедурою, яку я їм надала.

Я відчуваю, що повністю контролюю свої бронювання та прибуток. Розсилати нагадування електронною поштою — дуже професійно, і всім моїм клієнтам це подобається!
Чим ти найбільше пишаєшься за останні 12 місяців?

Найбільше досягнення за останні 12 місяців – це створення клієнтської бази та те, що люди рекомендують мене.

Я ніколи не вірила, що зможу розпочати свій власний бізнес, мати клієнтів, які для мене як друзі, і впораюсь з управлінням .

Де ти бачиш себе через рік?

У найближчі 12 місяців я хотіла б мати власний салон та навчатися нових естетичних процедур.

Я хотіла б підвищити свою кваліфікацію і отримати ще одну спеціалізацію в галузі краси.

Pocket PA зробив моє повсякденне життя набагато простішим, і мені подобається, що всі мої замовлення, платежі, витрати можуть бути опрацьовані в одному додатку.

Я початківець у податкових деклараціях та витратах, але Pocket PA робить це з легкістю.

Pocket PA розсилає автоматичні нагадування моїм клієнтам, щоб нагадати їм про зустріч, що економить мені час щовечора.

До того, як я відкрила для себе Pocket PA, я використовувала декилька різних програм для всіх своїх ділових потреб, що було трохи стомлюючим. Без Pocket PA мій бізнес не був би таким, яким він є зараз.

Follow Vickys journey
@bladesandbeautyx