Ж И В І П Р И К Л А Д И

Curl Up and Dye

Лорен зареєструвалася в Pocket PA, коли вперше стала підприємцем, і їй подобається, як спокійно вона стала себе почувати з цим додатком.

Pocket PA їй порекомендувала подруга, і вона не шкодує про це.

 

Той факт, що я можу приймати платежі віддалено і надсилати рахунки дуже легко, робить Pocket PA життєво важливим бізнес-інструментом для мене.

Розкажи нам про свій шлях до підприємництва

Pocket PA їй порекомендувала подруга, і вона не шкодує про це.

За останні 10 років я працювала у двох різних салонах, а коли вибухнула пандемія, я вирішила перебудувати одну кімнату у своєму будинку. Тепер я приймаю клієнтів у власному салоні вдома.

Якби не пандемія, я б ніколи цього не зробила би.

Pocket PA порекомендував мені друг, тож я зареєструвався саме тоді, коли налаштовувався працювати на себе. Це найкраще, що я зробила, і мені подобається, наскільки я стала організована.

 

Я відчуваю, що повністю контролюю свої бронювання та прибуток. Розсилати нагадування електронною поштою — дуже професійно, і всім моїм клієнтам це подобається!
Розкажи про свій досвід використання Pocket PA

Було дуже легко налаштувати, все зрозуміло, і якщо мені колись потрібно буде поставити запитання, Каро відповість швидко, буде справді корисною та доброзичливою.

 

Я дуже задоволена, це дійсно допомогло мені в моєму бізнесі.

 

Я не можу порівняти, що було б, якби я ним не користувалася, оскільки я зареєструвалася, як тільки стала індивідуальним підприємцем, але мій шлях був з Pocket PA.

 

Що найбільше подобається у Pocket PA?

Мені подобається, що мені не потрібно займатись адмініструванням свого бізнесу, все зберігається в одному місці.

 

Коли справа доходить до страшних речей, пов'язаних зі звітністю та податками, все, що мені потрібно зробити, це завантажити файл та відправити його бухгалтеру, а потім мені не потрібно про це думати, це чудово.

 

Це допомагає мені почуватися спокійно, і мені не доводиться напружуватися через адміністративну роботу".

Що би ти сказала тим, хто думає про використання Pocket PA для свого бізнесу?

Я сказала би, зробіть це!

 

Все, що вам може бути потрібно є в одному місці. Вам не потрібний окремий щоденник, вам не потрібні інші окремі бухгалтерські програми, вам не потрібно вчитися користуватися іншими системами або додатками.

 

Це простий у використанні універсальний помічник для всіх ваших адміністративних завдань.

Follow @curlupanddye_lm journey